Aankondiging filmavond 4 april 2019

Op 4 april organiseren we weer een filmavond. We bekijken de film The Lady in the Van en na afloop praten we erover na. Een korte beschrijving van de inhoud:

Miss Shepherd, een oude excentrieke dame, woont in een busje in Londen. Niemand wil het busje voor zijn deur hebben, maar Miss Shepherd trekt zich daar niet veel van aan. Ze parkeert haar busje ‘tijdelijk’ op de oprit van Alan Bennett en blijft daar vervolgens vijftien jaar wonen. Bennett durft haar niet goed weg te sturen en staat haar verblijf tegen wil en dank toe. Uiteindelijk veranderen ze er allebei door. Deze film uit 2015 is gebaseerd op een waargebeurd verhaal.  Soms schuurt het, soms is het om te lachen, soms aandoenlijk. Genoeg stof om na te praten met elkaar. Ook als u geen gemeentelid bent, bent u van harte welkom!

Datum: donderdag 4 april 2019, aanvang 19:30 uur

Plaats: Het Trefpunt, Nieuwe Schoolweg 5, Glimmen