Goed afscheid nemen

Koffie met cake of een borrel met een bitterbal?
Gespreksmiddag over het laatste afscheid

Hoe kunnen we op een bewuste, passende, duurzame, creatieve manier afscheid nemen van het leven? De traditie van koffie met een plakje cake bij de uitvaart wordt steeds vaker verdrongen door een borrel met een hapje. Zwarte kleding maakt plaats voor meer kleuren. Speeches, digitale presentaties, gedichten vertellen over de overledene. Mozart, Ede Staal, psalmen of Normaal? Gedragen muziek hoeft niet meer, liever de favoriete muziek van de overledene.

Afscheid nemen is in de loop der jaren veelkleurig geworden. Steeds meer kiezen we voor een manier van afscheid nemen die bij de overleden maar ook bij de nabestaanden zelf past. De rituelen blijven, maar afscheid nemen is persoonlijker geworden.

Wat is er allemaal mogelijk? Daarover gaan we deze avond met elkaar in gesprek. Na een inleiding is er alle gelegenheid is om vragen te stellen.
===+

Met: da. Frederique Karelse, een uitvaartverzorg(st)er en Dick Vos (afscheidsfotografie)
Dinsdagmiddag 14 februari óf 14 maart om 14.00 uur (inloop vanaf 13.45)
Trefpuntkerk
Aanmelden bij Frederique Karelse: frederiquekarelse@gmail.com