Leven met het virus – 23 nov. – UITGESTELD

UITGESTELD vanwege corona tot 3 februari

Het lijkt erop dat we moeten leren leven met COVID-19. Dat is zeker ook de afgelopen tijd duidelijk geworden. De wetenschap zoekt naar oplossingen om het virus te beteugelen en ons te beschermen tegen de gevolgen ervan. De politiek zoekt een middenweg tussen het beperken van besmettingsmogelijkheden en de continuïteit van het sociaal en maatschappelijk verkeer. Wat betekent het virus nu voor het leven van alledag? Welke impact heeft de constante dreiging op ons en wat vraagt deze van ons – niet alleen op dit moment, maar zeker ook voor de langere termijn?

Esther Metting – epidemioloog en gedragsdeskundige verbonden aan het UMCG en regelmatig te gast in diverse media – gaat in op achtergronden, op de actualiteit en op mogelijke gevolgen van de nabijheid van het virus. Uiteraard is er gelegenheid voor vragen en gesprek.
===

Inleider: dr. Esther Metting
Donderdagavond 3 februari 2022 om 20.00 uur
Trefpuntkerk Aanmelding (vóór 31 januari) bij Dick Vos: scriba@pkn-ng.nl